Praca dyplomowa inżynierska pt. „”Wytwarzanie i badanie właściwości spektralnych i czujnikowych siatek Bragga w światłowodach specjalnych” autorstwa inż. Dawida Zakrzewskiego zrealizowana w naszym instytucie pod kierunkiem dr hab. inż. Tomasza Osucha, prof. uczelni, zwyciężyła w ogólnopolskim Konkursie Superstar 4 Science 2021 pod patronatem IEEE i GovTech Polska w kategorii najbardziej naukowa praca.

Doceniono najwyższy poziom i wyjątkowe wyniki niniejszej pracy dyplomowej, która wygrała  w rywalizacji z najlepszymi pracami z największych 11 uczelni technicznych w Polsce. Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród dla autora pracy oraz promotora miało miejsce na Gali Finałowej Superstar 4 Science 2021 podczas IEEE Day na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej w dniu 27.04.2022.

inżDawidZakrzewski_DYPLOM

drhabinżTomaszOsuch,profPW_DYPLOM