W dniu 3 czerwca 2016 w Warszawie odbyło się posiedzenie kapituły Programu Ambasadorów Kongresów Polskich, której zadaniem było wyłonienie tegorocznych laureatów Programu. Jednym z nich został Profesor naszego Wydziału – prof. dr hab. inż. Krzysztof Kulpa!

Honorowy Program Ambasadorów Kongresów Polskich adresowany jest do najwybitniejszych osobistości świata nauki i stowarzyszeń profesjonalnych, którzy w swych międzynarodowych środowiskach promują i upowszechniają wiedzę o atutach naszego kraju.

Więcej informacji na stronie WEiTI