Złotą Kredę za semestr zimowy roku akademickiego 2014 otrzymał dr hab. inż. Mateusz Malanowski w kategorii Najlepszy prowadzący wykłady.

MM

W kategorii Najlepszy prowadzący zajęcia pomocnicze Złotą Kredę otrzymał dr inż. Tymon Rubel z Instytutu Radioelektroniki.

Serdecznie gratulujemy!

Wydziałowa Rada Samorządu WEiTI o plebiscycie:

„Złota Kreda” jest nagrodą, poprzez którą my studenci doceniamy najlepszych i najbardziej przyjaznych nam nauczycieli akademickich na każdym z wydziałów.

„Złota Kreda” przyznawana jest na każdym wydziale w dwóch kategoriach: „najlepszy prowadzący wykłady” oraz „najlepszy prowadzący ćwiczenia/laboratoria/projekty”. Każdy może oddać swój głos w trakcie plebiscytu prowadzonego na jego wydziale. Warto by osoby mające szczególny wkład w naszą edukację zostały wyróżnione spośród grona wszystkich nauczycieli akademickich naszej Uczelni.